Ženska shopper torbica iz eko usnja Tessira

Kód produktu: T70123 BLACK

22,49 €31,99 €-30%

Farba: Black

BeigeBlackWhiteRed
Veľkosť
Veľkosťuniw

Skladom — odoslanie do 24h

Skladom
60
Odoslanie
do 24 h

Veľkosť uniw · Skladom

  • ✓ Doprava zadarmo od 49 €
  • ✓ Doručenie 24h
  • ✓ 100 dní na vrátenie
  • ✓ Bezpečná platba

Predstavovaný model sú čierne športové topánky so zabudovaným, masívnym tvarom. Obuv je udržiavaná v úplne jednotnej, monochromatickej farebnosti, ktorá zahŕňa celú plochu zvršku aj spodné konštrukčné prvky. Celok má surový, technický charakter založený na viditeľných geometrických líniách a viacvrstvovom usporiadaní jednotlivých panelov.

Zvršok pozostáva z hladkých, matných prvkov spojených s textilnými, sieťkovanými vložkami umiestnenými v prednej a bočnej časti. Podrážka je hrubá, s výrazne vyrysovaným, hlbokým dezénom a profilovanými okrajmi, čo dodáva celku dodatočný objem. Na päte a v okolí šnurovania sú umiestnené dodatočné, tvrdšie prekrytia, ktoré vytvárajú viacrozmernú textúru obuvi.

Tento model je možné skombinovať s jednoduchými teplákmi typu jogger, ukončenými sťahovacími pásikmi v spodnej časti nohavíc, a oversize mikinou s kapucňou. Druhý návrh je kombinácia so širokými, látkovými nohavicami cargo a hladkým, bavlneným tričkom s krabicovým strihom.